Darbības virzieni - EC-GROUP

Darbības virzieni

Apdrošināšana tiek veikta, lai pasargātu kravas īpašnieka finansiālās intereses preču transportēšanas laikā no kravas nosūtītāja līdz tās saņēmējam. Tādejādi tiek ņemti vērā bojāejas, zaudējuma, bojājuma un zādzības riski gan kombinēto un salikto kravu pārvadājumos, gan citos transportēšanas veidos. Tikai mūsu klientiem mēs piedāvājam papildu kravas apdrošināšanu jebkura veida transportam. Ar mums jūs varat būt pārliecināti, ka jūs nezaudēsiet savu naudu, kas tika ieguldīta precēs.

Mūsdienīgas A klases noliktavas, kurās nodrošinām-

  • • Kravu izkraušanu un sanemšanu
  • • Kravu uzglabāšana atbilstoši kravas īpašībām
  • • Kravu komplektēšanu un marķēšanu
  • • Nepieciešamos atskaišu sagatavošanu pēc Jūsu prasībām

Sauszemes preču pārvadājumi ir ļoti pieprasīts pakalpojums, jo bieži tas ir optimālākais piegādes veids. EC-Group profesionāļi, pieredzējuši loģistikas darbinieki un vadītāji, jebkurā brīdī spēs sastādīt optimālu kravas pārvadāšanas maršrutu. Pateicoties tam, Jūs ietaupīsiet laiku un naudu. Mēs piegādāsim jūsu kravu iepriekš saskaņotā laikā, nodrošinot tās drošību. Starptautiskie preču sauszemes pārvadājumi lielākoties ir ideāls variants nelielu gabarītu kravu transportēšanai vidējā un nelielā attālumā.

Ja pastāv nepieciešamība steidzami piegādāt pat nelielu preču partiju, jūs varat izvēlēties kravas avio pārvadāšanu. Šādos gadījumos ir vērts izmantot mūsu lielo pieredzi avio pārvadājumu tirgū un mūsu speciālistu profesionalitāti. Avio pārvadājumi - tas ir ļoti mazs un precīzi paredzams piegādes laiks, kas ļauj piegādāt kravu laicīgi. Piemēram, tas derēs kravām ar ātru vērtības zudumu. Avio transports nodrošina arī augstāko kravas pārvadājumu drošības līmeni. Īpaši izdevīgi ir šādi pārvadāt dārgas preces, minimālā bojājumu vai zaudējumu riska dēļ.

Jūras pārvadājumi dod iespēju transportēt ne gabarīta, bīstamu un saliktu kravu. Ar jūras transporta palīdzību ir iespējams transportēt milzīga izmēra vai ļoti smagas kravas lielos attālumos. Jūras konteineru pārvadājumi ļauj nodrošināt augstu kravas drošību, jo netiek veikta preču pārkraušana pie transportlīdzekļa maiņas. Jāņem vērā arī izmaksas - jūras kravu pārvadājumi ir daudz lētāki, nekā citi preču pārvadāšanas varianti.

Preču pārvadāšana lielos attālumos visizdevīgākā ir, izmantojot dzelzceļu. Šāda veida preču transportēšana dotajā brīdī ir un paliek kā viena no visizdevīgākajām un uzticamākajām. Preču pārvadāšana pa dzelzceļu ļauj transportēt negabarīta iekārtas, tehniku, bīstamas kravas, kuru pārvadāšana ar citiem transportlīdzekļiem ir nelietderīga un dažreiz pat neiespējama. Pārvadājamo kravu apjoms arī ir mazsvarīgs, ja tiek izmantots dzelzceļš.

Negabarīta kravu pārvadāšanai ir nepieciešama īpaša pieeja.
Šajā gadījumā mūsu uzdevums ir izvēlēties vispiemērotāko veidu kā piegādāt Jūsu kravu no dažādām iespējamām kombinācijām vai arī atrast jaunu risinājumu.

 

Veicot šāda veida kravu pārvadājumus, svarīgu lomu spēle mūsu darbinieku profesionalitāte, viņu pieredze un prasme veikt kvalitatīvas pārrunas. Kā arī būtiskas ir zināšanas par konkrētā transporta līdzekļa specifiku, ostām, pasaules reģioniem un citām niansēm.

 

Jebkurš negabarīta kravas piegādes projekts ir unikāls. Mūsu bagātā pieredze šādu projektu īstenošanā ļaus Jums veiksmīgi risināt dažādus uzdevumus, kas saistīti ar liela gabarīta kravu pārvadāšanu, izmantojot izdevīgus nosacījumus un piedāvājumus, kurus mēs jums sniegsim. Mūsu speciālistu augstā profesionalitāte un izcilā reputācija būs labāka garantija ilglaicīgai un abpusēji izdevīgai sadarbībai.

...